facebook

На світ чекає катастрофа, гірша за коронавірусну пандемію – вчені

Вчені застерігають, що підвищення температури на Землі є найсерйознішим викликом для здоров’я людства.

Фахівці сфери охорони здоров’я з усього світу підписали петицію, спрямовану до керівників країн-учасниць конференції зі зміни клімату (COP26), яка пройде в шотландському Глазго. Про це повідомляє Phys.org.

У петиції йдеться, що негативний ефект від кліматичних змін у рази перевищить наслідки пандемії коронавірусу.

Через забруднення повітря, яке є результатом спалювання викопного палива, передчасно щорічно помирають більш як сім мільйонів осіб. Крім цього, погіршення природних умов на Землі провокує неякісну їжу, воду і повітря, а стихійні лиха руйнують життя мільйонів людей.

Також, за даними вчених, температура на Землі підвищиться на 2,7-3,1 градуса за Цельсієм вже в цьому столітті. Тому дуже важливо не перевищити норму, встановлену Паризькою угодою щодо клімату. А це – 1,5 градуса.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Експерти запропонували ряд заходів, щоб уникнути катастрофи у сфері охорони здоров’я. В першу чергу, це – швидкий перехід від викопного палива і фінансування розвитку чистої енергії; скорочення викидів парникових газів відповідно до вимог Паризької угоди і побудова стійкої до змін клімату низьковуглецевої системи охорони здоров’я”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...