facebook

Лікарка виступила за жорсткі обмеження для невакцинованих українців та пояснила, чому хворіють щеплені

Невакциновані піддають ризику не тільки себе, а й тих, хто отримав щеплення, каже лікарка.

Після вакцинації проти коронавірусу інколи трапляються випадки зараження на COVID-19. Причина – у відсутності колективного імунітету.

Про це в коментарі ТСН.ua заявила лікарка-неврологиня Волинської обласної клінічної лікарні Наталія Бобрик.

За її словами, коронавірус продовжує циркулювати і його концентрація наразі досить висока. Натомість ті, хто відмовляється від вакцинації, піддають ризику не тільки себе, а й тих, хто отримав щеплення.

“Коли ми вакцинуємося, ми проявляємо турботу та особисту відповідальність за своє здоров’я. Але має бути ще й громадянська відповідальність. Люди повинні чітко розуміти, що відмовившись від вакцинації, не ставши частинкою колективного імунітету, вони піддають ризику не тільки себе, а й тих, хто вакцинувались, оскільки вірус продовжує циркулювати і його концентрація досить висока”, – пояснила неврологиня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Лікарка висловила думку, що, за прикладом інших розвинутих держав, в Україні теж потрібно ввести жорсткі обмеження щодо тих, хто відмовляється від щеплення. Наталія Бобрик пояснює, якщо заборонити невакцинованим відвідувати, наприклад, магазини чи ходити на роботу, це значно зменшить їхні контакти і таким чином вони не зможуть заразити інших людей.

“І нехай така людина вже сама дбає про те, як налагодити свій побут. У нас поки, увесь тягар за таку безвідповідальність лягає на плечі держави. Більшість людей розглядає вакцинацію лише в контексті свого власного здоров’я, а варто дивитись на це ширше, ваша вакцинація – це здоров’я ваших батьків, дітей, навколишніх, це ваша прогресивність у поглядах, ваша громадянська відповідальність та позиція, ваша внесок у майбутнє, турбота про здоров’я поколінь”, – додала вона.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...