Останнім часом новини про загоряючі смартфони з’являються не так вже рідко. У Китаї стався дивний випадок: згорів Xiaomi Redmi, але виробник заборонив це розголошувати.
Повідомляється, що мешканка Китаю 1 березня отримала смартфон як подарунок доньці. 21 грудня під час зарядки смартфон став гарячим.
Зарядку перервали, але смартфон все одно згорів. Власник стверджує, що використовувалися оригінальні кабель і зарядний пристрій.
Власник звернулася в Xiaomi за компенсацією. Їй пообіцяли відшкодувати вартість пристрою і додати 600 юанів (86 $) за моральну шкоду, але у відповідь вимагали не розголошувати відомості про інцидент.
Немає підпису про нерозголошення – ні компенсації. Тому вона погодилася з такою вимогою.
Потім, мабуть, проконсультувавшись з юристами, вона дізналася, що таке вимога незаконно і що його можна не виконувати.
Після чого про інцидент стало відомо. Якщо все було так, як описується, то Xiaomi вчинила негарно.
Звичайно, її мотиви зрозумілі, але не можна забороняти користувачам повідомляти, що сталося з їхньою власністю.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…