facebook

Грудне молоко нещеплених злетіло в ціні на 11 000%. Антивакси поширюють новий фейк

У світі спостерігається стрімке зростання цін на невакциновані сперму і грудне молоко. Приблизно з такими заголовками публікують новини чимало ЗМІ, посилаючись на англомовне видання з красномовною назвою The Sodom Sun.

“Чому біологічні рідини не уколотих чоловіків і жінок (сперма і грудне молоко) так високо цінуються нині? Може, “там” щось знають, про що ніяк не може здогадатися більшість населення?” – ставить риторичне запитання автор такої публікації на одному з російських ресурсів.

“Звичайно ж, знають!” – відповідають в коментарях до статті сотні антивакцинаторів, після чого активно шерять матеріал у своїх соцмережах і різних Facebook-спільнотах.

Чому ви не повинні вірити цим людям – читайте далі в матеріалі Styler.

“Отруєна грудь”
The Sodom Sun з посиланням на слова якоїсь Наталі де Ла Фонтен з “місцевого розплідника” GoodMilk пише, що “попит на сертифіковане нещеплене грудне молоко дуже виріс”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Розумні матері не годують своїх дітей молоком після уколу. Вони чули жахливі історії про мРНК-ін’єкції. Що може бути огидніше, ніж коли матусю колють і капають отруту в рот її новонародженому, прямо з її власних грудей?!” – каже Наталі.

Також ця “експерт” розповіла The Sodom Sun, що “нещеплені матері, як правило, володіють вищім IQ, навичками логічного мислення і незалежним мисленням”.

“Їх молоко є первинною передачею довічного імунітету наступному поколінню. Коли матері усвідомлюють, що вартість їх необробленого грудного молока нарівні з золотом, спокуси UBI, безробіття та інших державних подачок стають менш привабливими”, – говорить Наталі де Ла Фонтен.

Нещеплена сперма подорожчала на 21 000%
У тому ж виданні пишуть, що сперма невакцинованих чоловіків – “це нове біле золото”.

“Забудьте про біткойн. Реальні гроші – в нещепленій спермі”, – цитує The Sodom Sun якогось Сема Янквелла “з місцевого банку сперми GoodSeed 4U”.

“Наші клієнти – люди з найвищим рівнем освіти. Насправді нашими першими клієнтами були ті самі вчені та виробники COVID-вакцин…” – каже він.

Але все це – фейк
Незважаючи на те, що російськомовні та україномовні сайти (навіть плюс-мінус авторитетні) пишуть про подорожчання нещепленої сперми та грудного молока, проте ця інформація – фейк.

Пояснюємо. По-перше, наприклад, грудне вигодовування можна продовжувати й після зараження на коронавірус, і після вакцинації. І це інформація від ВООЗ, а не від незрозумілої Наталі де Ла Фонтен (її прізвище, до слова, збігається з прізвищем французького байкаря Жана де Лафонтена).

По-друге, вакцини від COVID-19 не знижують кількість сперматозоїдів, тобто, не впливають на якість сперми. І це підтверджена вченими з Університету Майамі інформація.

Ну і третє, головне. Сайт The Sodom Sun – це видання фейкових новин.

“Серед останніх у світі сатиричних новин ми прагнемо бути кращими! Якщо на нашому сайті щось вас бентежить, будь ласка, утримайтеся від лайки та образ. Наприклад, не потрібно називати наших авторів “журналістами” – це переходить всі грані пристойності”, – йдеться в описі сайту.

На жаль, деякі ЗМІ передруковують інформацію з ресурсу, мабуть, тільки через те, що він англомовний і розміщений на домені. com.

Але ще сумніше те, що ця спочатку жартівлива інформація поширюється антивакцинаторами в різних соціальних мережах під соусом чистої правди. І це може дуже негативно вплинути на здоров’я людей, або навіть вартувати їм життя…

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...