Categories: Україна

В Одесі немовля з запискою залишили у “Вікні життя”: що там написано

В Одесі у “Вікно життя” при міському пологовому будинку №7 підкинули новонароджену дівчинку. Разом з дитиною знайшли записку.

Так, інцидент стався 22 жовтня, пише “Думська”.


Що писало в записці

У записці, яка була біля дитини йшло про те, що дівчинка, на ім’я Вікторія народилася ще 6 жовтня. Співробітники пологового будинку провели медичний огляд дитини й встановили, що вона здорова і добре почувається.

Вага дівчинки – 3125 грамів, зріст – 53 сантиметри. Згодом дитину переведуть до дитячої лікарні для подальшого обстеження.

Матір дитини не шукатимуть, адже “Вікна життя” передбачають анонімність і позбавлення від відповідальності. Однак, у жінки є два місяці, що забрати дитину, або її віддадуть на усиновлення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окрім того, “Вікно життя” – це спеціальний пункт, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago