facebook

Український лікар попередив про колапс через коронавірус: “у нас катастрофа!”

В Україні катастрофічна ситуація з коронавірусом, і якщо приріст нових хворих буде йти такими ж темпами, медичну систему чекає колапс вже через два тижні.

Таку заяву зробив Тарас Жиравецький.

“У нас катастрофа по госпіталізаціях – 5924 за добу це новий рекорд! Нових випадків більше 20000, летальних 386, але якщо лікарні будуть такими темпами заповнюватися, буде колапс за 10-14 днів”, – запевняє головлікар одного з діагностичних центрів Львова.

За його словами, ні медиків, ні ліжок не вистачить. Тому потрібно розробляти новий план зупинки хвилі, оскільки вакцинацією вже цього зробити не вдасться. А от чи є такий план, питання, каже медик, – риторичне.

Жиравецький каже, що подібна картина зараз спостерігається в Британії, де з’явився новий штам. Зараз там думають про повернення до жорстких карантинних обмежень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Зараз до речі (в Британії. – Ред.) з появою нового штаму Дельта плюс зафіксували збільшення госпіталізацій, летальних випадків і нових випадків за минулий тиждень і думають повертатися до жорстких карантинних обмежень”, – додав медик.

Раніше Тарас Жиравецький також зробив заяву про COVID-вакцинацію, розповівши, що навіть щеплення не дає гарантії від зараження і важкого перебігу хвороби.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...