facebook

Батько 5-ти дітей, доцент, кандидат наук і чудовий викладач помер від ускладнень COVID-19 в м. Рівне

Родина потребує допомоги

Велика втрата для НУВГП. Величезна трагедія для родини. Пішов з життя Гудь Володимир Миколайович – батько п’ятьох дітей (найменшій доньці півроку) Ще кілька днів тому залишалася надія, ФБ-сторінка НУВГП повідомляла: Наш колега перебуває в тяжкому стані в реанімаційному відділенні на апараті ШВЛ після ускладнень від COVID-19. Сім’я витратила на лікування значну суму коштів. Звертаємось до всіх небайдужих, хто має можливість, підтримати сім’ю фінансово.

Прохання передавати готівкові кошти діловоду кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Тетяні Олексіївні або перераховувати на картку: 5168 7574 0164 9704 Гудь Наталія Степанівна (дружина).

Проте, вже вчора стало відомо, що здолати COVID-19 не вдалося: Талановитий вчений, винахідник та новатор Гудь Володимир – помер. Пішов з життя Гудь Володимир Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, відійшов в кращий світ наш колега Гудь Володимир Миколайович (батько п’ятьох дітей, найменшій доньці півроку). Володимир Миколайович закінчив з відзнакою фізико-технологічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету.

У 2002-2006 рр. працював в НВФ «Продекологія», де пройшов шлях від інженера-технолога відділу збагачення рудних та нерудних матеріалів до начальника бюро з розробки магнітних систем.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З 2006 року працював в Національному університеті водного господарства та природокористування кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій на посадах асистента, старшого викладача, доцента. Керував науковою роботою студентів. Автор понад 60 наукових праць, в тому числі у журналах, що входять до Філадельфійського списку, більше 10 патентів на винаходи та корисні моделі Підготував більше 30 учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузях «Енергетика», «Електротехніка та електромеханіка», «Електричні машини та апарати» «Інформаційні технології» серед яких більше 20 переможців.

Неодноразово був нагороджений преміями та відзнаками, а саме: Премія Верховної Ради України, Премія голови Рівненської обласної державної адміністрації, Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих учених та ін. Звертаємось до всіх небайдужих, хто має можливість, підтримати сім’ю фінансово перераховувати кошти на картку:5168 7574 0164 9704 Гудь Наталія Степанівна (дружина). Прощання з Володимиром Миколайовичем відбудеться 24 жовтня 2021р о 12:30 за адресою с. Біла Криниця, масив Київський, 25.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...