facebook

“Дітей не мали, але дуже любили один одного”: паралізована жінка тиждень часу прожила з тілом чоловіка і померла

Паралізована жінка жила разом зі своїм чоловіком, який доглядав за нею. Але напревеликий жаль тиждень назад чоловік помер, а паралізована жінка не змогла нікого покликати, щоб допомогли її і також померла після свого чоловіка.

На превеликий жаль, правоохоронці змогли потрапити до квартири лише за тиждень як до них звернулися сусіди.

Як повідомляє запорізький телеканал Alex.ua у квартирі багатоповерхівки виявили тіло літнього чоловіка та ледь живою його паралізовану дружину. Рік тому жінка перенесла інсульт, а після цього встати на ноги вже не змогла, тож чоловік за нею доглядав. Дітей у подружжя не було.

“ВОНИ ЗІ ШКІЛЬНОЇ ЛАВКИ РАЗОМ. УСЕ ЖИТТЯ, ПОНАД 50 РОКІВ”, – РОЗПОВІДАЄ СУСІД ПОДРУЖЖЯ ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВ.

Сусіди сімейної пари забили на сполох, коли перестали бачити дідуся Віктора, він не відповідав на телефонні дзвінки, і двері у квартиру ніхто не відчиняв.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Подружжя мешкало на 1 поверсі, тож сусіди кілька разів стукали у вікно, але ніхто не реагував. Бачили, що світло було ввімкнене навіть у ночі, тож запідозрили лихе і звернулися до правоохоронців. Ті, за їхніми словами, приїхали, “понюхали” чи немає трупного запаху, не відчули його, тож поїхали назад.

Небайдужі мешканці звернулися до громадськості, і через суспільний резонанс правоохоронці взяли рішення суду на проникнення у квартиру.

У квартирі поруч з тілом чоловіка була його знесилена дружина. Її доправили до лікарні. Вона пробула там 2 дні, але на жаль померла. За словами лікарів, у неї стався повторний інсульт у той момент, коли вона втратила чоловіка.

Зазначається, що у чоловіка стався інсульт, він пролежав кілька днів, а потім, не отримавши допомоги, помер. Його паралізована дружина не могла нічого вдіяти, тож їй залишалося лише спостерігати, як згасає життя її коханого Віктора.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...