Упродовж поточної доби в зоні ООС зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків.
У понеділок, 25 жовтня, внаслідок обстрілів з боку проросійських бойовиків на Донбасі отримав поранення військовослужбовець Об’єднаних сил.
Про це повідомили у вечірньому зведенні штабу ООС.
Упродовж доби ворог чотири рази порушував режим припинення вогню, в одному випадку – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Біля Кам’янки бойовики обстріляли позиції українських бійців з мінометів калібру 82 мм, поблизу Пісків – відкривали вогонь зі стрілецької зброї. В напрямку Золотого-4 найманці здійснили обстріл з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
“Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїну надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан його здоров’я – середньої важкості”, – йдеться у повідомленні.
В штабі ООС повідомили, що українські бійці відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити вогневу активність, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…