facebook

“Відійшов у вічність” заслужений лікар України, профер-хірург Федір Григорович Кулачек

Як стало відомо, сьогодні, 28 жовтня, у Чернівцях помер Заслужений лікар України, профер-хірург Федір Григорович Кулачек, який працював лікарем-хірургом в лікарні швидкої медичної допомоги, був завідувачем кафедри загальної хірургії Буковинського державного медичного університету.

Про це повідомив екс-мер Чернівців Олексій Каспрук на своїй сторінці у facebook, передає Молодий Буковинець.

“Сумний день для нашої родини. Сьогодні відійшов у вічність Заслужений лікар України Федір Григорович Кулачек. Коли в 13 років я втратив батька, його близькі друзі допомагали мені торувати шлях у доросле життя. Хрещений… дядя Федя… В горі і в радості він завжди був поруч з нами. Взірець лікаря, чоловіка, друга. Спочивайте з Богом, Федоре Григоровичу, світла пам’ять. Дякую за все…”, – написав Олексій Каспрук.

Федір Григорович Кулачек народився 21 червня 1938 в місті Рівне, закінчив Чернівецький медичний інститут у 1961. Працював лікарем. Від 1970 року – у медичному інституті. У 1988–2008 – завідувач, від 2008 – професор кафедри загальної хірургії БДМУ. У 1987 році захистив докторську дисертацію.

Вивчав проблеми діагностики і хірургічного лікування захворювань органів травлення, вплив імуностимуляторів на ре­генеративні процеси в них.
Автор та співавтор багатьох наукових праць та декількох монографій із медицини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...