facebook

Ампутували ногу та підхопив COVID-19: з’явилися подробиці загибелі диктора Кирилова

Легендарний російський телеведучий та диктор СРСР Ігор Кирилов, який помер вранці 30 жовтня, тривалий час хворів та перебував у лікарні. Ще у вересні лікарі ампутували йому ногу, а пізніше, перебуваючи в палаті, ведучий підхопив COVID-19.

Ампутували ногу та підхопив COVID-19: з'явилися подробиці смерті диктора Кирилова

Про це в коментарі виданню “Газета.ru” розповіла колега Кирилова, яка тривалий час допомагала йому в медійних проєктах, Ганна Шатілова. Вона стверджує, що всю інформацію про серйозну недугу відомого диктора приховувала від громадськості його дружина.

“Вона (дружина Кириллова. – Ред) нічого мені не говорила, не казала, що Ігореві Леонідовичу потрібна якась допомога. Причому я вчора їй дзвонила ввечері, вона відповіла: “Ой тут довга історія така, давай я тобі пізніше передзвоню” Але так і не передзвонила. Тоді я зателефонувала самому Кирилову, але його номер уже недоступний. А коли сьогодні близько 10 ранку він сам зателефонував, то з трубки звучав уже не його голос…”, – поділилася телеведуча, як дізналася сумну новину.

Шатілова також додала, що майже пів століття, які вона працювала пліч-о-пліч з Кириловим, для неї залишаться найкращим часом у її кар’єрі та житті. Про самого диктора вона відгукується як про хорошу людину, дуже відповідальну і з розумінням.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...