Categories: ДТП

ДТП в Івано-Франківській області: травмувалися шестеро людей, серед них є двоє дітей

В Івано-Франківській області сталася масштабна дорожньо-траспортна пригода. Унаслідок аварії постраждали шестеро людей, з яких двоє дітей.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, на автодорозі Р-21 Долина-Хуст у селі Новошин Калуського району зіткнулися вантажівка DAF та легковий автомобіль ВАЗ.

Аварія стала вдень у неділю, 31 жовтня. Унаслідок ДТП травмувалися шестеро осіб. Серед них було двоє дітей.

Працівники швидкої невідкладної медичної допомоги госпіталізували травмованих людей до лікувального закладу.

Рятувальники встигли надати домедичну допомогу одному постраждалому та від’єднати клеми автомобільної акумуляторної батареї в легковику ВАЗ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вони ліквідували всі наслідки дорожньо-транспортної пригоди. Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини аварії.

Саша

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

4 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago