Ан-12 впав в районі села в Іркутській області та загорівся.
Під час аварії вантажного літака Ан-12 під Іркутськом, за попередньою інформацією, загинуло двоє українців, інформує речник МЗС України Олег Ніколенко.
У департаменті з авіації Мінтрансу Білорусі зазначають, що під час заходу на друге коло в аеропорту Іркутська у складних погодних умовах (сніг з дощем, крижаний дощ) літак розбився в районі населеного пункту Пивовариха. Командир екіпажу налітав понад 12 тисяч годин, зокрема понад 7 тисяч на Ан-12.
«Повітряним судном керував досвідчений екіпаж, до складу якого входило семеро людей: два громадяни Російської Федерації, два — України і три — Республіки Білорусь», — наголосили в Мінтрансі.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…