facebook

Позбавленням батьківських прав пригрозили батькам Рівненщини, які не щеплюють дітей від поліомієліту

Розсилають листи з попередженням про це

Такі листи за підписом головного санітарного лікаря Романа Сафонова отримали батьки у селі Велика Омеляна Рівненського району.

У цьому селі нещодавно на поліомієліт захворіла дитина, яка не була щеплена від цієї недуги.

Роман Сафонов на брифінгу в ОДА навів статистику вакцинації від поліомієліту за 9 місяців цього року

По області план щеплень виконаний серед дітей до 1 року – на 55%, 18 місяців – на 54%, 6 років – на 64%, 14 років – на 63%.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

У Великій Омеляні до 1 року було щеплено 12% дітей, 18 місяців – 40%, старших 1 року – 18%, старших 2 років – 28%, 6 років – 100%, старших 6 років – 45%, 14 років – 91%.

 

Додатковими щепленнями охоплено 65% дітей до 5 років по Великоомелянській територіальній громаді, в Омеляні – 57%.

 

Головний санітарний лікар також пообіцяв проводити жорстку політику у питаннях вакцинації від сильно заразних хвороб, які призводять до смертей та інвалідизації. А саме до таких належить поліомієліт.

І нагадав статті Сімейного кодексу України, відповідно до яких батьки зобов’язані турбуватися про здоров’я і розвиток дітей. А також – закон про захист від інфекційних хвороб, відповідно до якого нещеплена дитина не має права перебувати у дитячих закладах, а отже відвідувати школу, заклади відпочинку. А це суперечить інтересам дитини.

– А за це органи піклування можуть притягнути до відповідальності, починаючи від штрафу у 850 грн і закінчуючи позбавленням батьківських прав, – резюмував Сафонов.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...