Рідні та поліція звертається до громадськості з проханням допомогти у пошуку 65-річного чоловіка, з яким зв’язок обірвався ще 9 жовтня.
Про це повідомили у поліції Львівської області, пише “Цинічний Львів”.
“Встановлюється місце знаходження безвісти зниклого Кос Михайла Йосиповича 1956 року народження.” – повідомили у поліції.
Зазначається, що останній раз був на зв’язку 9 жовтня поточного року. Останній раз перебував 1-го жовтня у місті Новояворівську.
Прикмети чоловіка: ростом 170 – 175 см, худорлявої тілобудови, волосся коротке сиве, має вуса.
Був одягнутий: куртка жовто-коричневого кольору.
У поліції звертаються з проханням до громадськості:
Якщо комусь відома будь-яка інформація по безвісти зниклому або хтось володіє інформацією про можливе місце перебування чоловіка, прохання звертатися на лінію “102”.
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…