facebook

Загинув колишній народний депутат України Георгій Крючков

В Україні помер колишній народний депутат Георгій Крючков, який був одним із лідерів Компартії України. Йому було 92 роки.

Помер колишній народний депутат України Георгій Крючков

Про це у Facebook повідомила екснардепка Ірина Спіріна. На сайті Комуністичної партії України повідомили, що він пішов із життя 4 листопада через важку хворобу.

“Центральний комітет Комуністичної партії України висловлює свої глибокі співчуття сім’ї, рідним та близьким Георгія Корнійовича, всім, хто знав нашого чудового товариша по партії, хто працював разом із ним. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях”, – сказано в повідомленні.

Крючков був нардепом третього та четвертого скликань. У 1998-2000 та 2002-2006 роках був головою комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони.

Георгій Крючков.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Георгій Корнійович Крючков народився 20 жовтня 1929 року у селі Гусарка на Запоріжжі. Закінчив Харківський юридичний інститут, після чого працював заступником начальника управління Міністерства юстиції УРСР у Запорізькій області.

Просуваючись кар’єрними сходами, політик обіймав різні посади у місцевих структурах Компартії України. 1989 року був обраний народним депутатом СРСР.

З літа 2006 Крючков був виконавчим секретарем цивільно-політичного об’єднання “Український форум”. А з весни 2009 року – членом ради Громадянського руху “Нова Україна”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...