Заступника директора Львівського історичного музею Юрія Сілецького, який напередодні виїхав з дому і не повернувся, знайшли мертвим.
Про це увечері 7 листопада на Facebook повідомила заступниця директора Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького Леся Гарасим, пише zaxid.net.
У прес-службі поліції Львівщини підтвердили цю інформацію ZAXID.NET, проте більше деталей надавати поки що відмовилися, зазначивши, що на місці, де знайшли автомобіль та мертвого чоловіка, працюють слідчі, а більше інформації опублікують завтра зранку.
38-річного Юрія Сілецького оголосили в розшук сьогодні, 7 листопада. Напередодні він виїхав приблизно о 13:00 з дому у Винниках у напрямку Тернополя та відтоді не виходив на зв’язок.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…