facebook

На Полтавщині від коронавірусу померла 23-річна породілля

Жінка потрапила до лікарні із двобічним запаленням легень.
У Кременчуці у лікарні померла породілля з COVID-19. Жінка перебувала у важкому стані.

Про це під час засідання міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації повідомила віце-мерка Ольга Усанова, пише “Кременчуцька газета”.

У лікарні “Правобережна” у Кременчуці померла 23-річна породілля, у якої діагностували коронавірус. На той момент у медзакладі перебувало 10 вагітних жінок чи породіль із COVID-19 – одна з них у важкому стані.

Пацієнтка тривалий час передувала на апараті штучної вентиляції легень. Вона передчасно народила дитину шляхом кесаревого розтину. Немовля здорове, однак життя молодої мами врятувати не вдалося – вона померла.

Чи можуть вагітні вакцинуватись від коронавірусу
Вагітні жінки мають вищий ризик ускладнень від COVID-19 у порівнянні з невагітними. Зокрема, вагітні частіше потрапляють до реанімацій та під апарат ШВЛ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окрім того, вакцинація під час вагітності на будь-якому терміні не має негативного впливу на плід чи на майбутню матір і не несе ризику зараження. Тому вакцинація захищає від важкого перебігу коронавірусу. Однак, вагітним рекомендовано робити вакцини на платформі мРНК – в Україні це Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...