facebook

Помирають невакциновані: у Полтаві показали кадри із COVID-реанімації та моргу. Фото і відео

У Полтаві активісти “штурмували” п’яту міську лікарню, звинувачуючи медиків у нібито завищенні показників щодо госпіталізації хворих із коронавірусом. Хоча насправді в медустановах облцентру дійсно не вистачає ліжко-місць, а в морзі лежать пакети з тілами померлих невакцинованих жителів.

Подія трапилася 9 листопада, опісля медики погодилися показати через ЗМІ моторошну COVID-картину. Про це йдеться в репортажі видання “Полтавщина” (щоб подивитися фото і відео, доскрольте новину до кінця).

За словами журналістів, на брифінгу в Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА вони звернулися до чиновників із проханням надати обмежений доступ до інфекційної лікарні та моргу. Або принаймні самим опублікувати відео, фотографії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Всередину закладів представників видання не допустили, проте відповіли на запит, надіславши кадри із секційного відділення обласного патологоанатомічного бюро та реанімації обллікарні.

На них у чорних пакетах – тіла полтавців, які померли від ускладнень COVID-19. В ОДА наголосили, що всі ці люди не були вакцинованими.

Тоді як на відео з реанімації – палати, де пацієнти під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень або отримують кисневу підтримку з концентраторів.

Медики підкреслили, що таку ситуацію вони останнім часом спостерігають щодня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...