У київському військовому шпиталі знайшли мертвим військовослужбовця Андрія Матющенка, який зник ще наприкінці жовтня.
Про це повідомляє “Обозрєватель” із посиланням на власні джерела.
Відомо, що 30 жовтня 2021 року 28-річний Андрій вийшов із Головного військового клінічного шпиталю у Печерському районі Києва, але додому не дійшов.
Його телефон було відключено, тому дружина Наталія та його батько оголосила чоловіка у розшук. З 1 листопада Андрія шукала поліція та небайдужі кияни, інформацію про нього поширювали у соцмережах та інших різноманітних ресурсах.
Але ввечері 11 листопада Андрія знайшли повішеним у занедбаній будівлі на території військового шпиталю. Він не дожив до свого 29 дня народження місяць.
У поліції порушили кримінальну справу за фактом самогубства (ч. 1, ст. 115 ККУ), але остаточна причина смерті буде відома після розкриття та експертиз.
Вдома в нього залишилися дружина та маленька дитина.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…