facebook

Сімейний лікар із Запоріжжя вразила українців шок-контентом, показавши “екзотик пол денс”

30-річна сімейний лікар-терапевт Світлана Юрченко із Запоріжжя показала українцям справжній шок-контент, якого від медика можна чекати в останню чергу. Дівчина вийшла на сцену і продемонструвала дуже відвертий танець на шесті, який вона сама охарактеризувала, як “екзотик пол денс”.

Дивіться нижче в матеріалі Lite, чим же так здивувала дівчина глядачів і суддів шоу “Україна має талант”.

Свєта каже, що ще в 2012-му вона побачила виступ Насті Соколової на УМТ. Дівчина прийшла в неймовірний захват і записалася в студію по стріп денс.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Світлани несподівано стало виходити з першого заняття, але через нові травми вона вирішила поміняти напрямок на екзотик пол спорт.

Оскільки це хобі вимагає багато часу, сил і звичайно ж грошей, Світлана продовжує працювати за місцем основної роботи – приймає пацієнтів в поліклініці в якості лікаря загальної практики, тобто терапевта.

Але і в пол денсі дівчина дуже успішна. Зі своєю базою трюків вона давно завоювала всі нагороди в Україні і виступає на змаганнях, тільки як запрошена зірка.

Також викладає онлайн учням з Америки, Канади та Європи. Там вона навіть більше відома, ніж тут.

Свєта з’явилася на шоу в чорному балахоні, але коли роздяглася – всі так і ахнули – на ній було дуже відверте вбрання, яке доводилося монтажерам в деяких моментах прикривати “зірочками”.

Суддя Євген Кот сказав “ні” через перебір з епатажем, але інші сказали” так”, дозволивши дівчині продовжити участь в шоу.

Шоу “Україна має талант” вийшло цього року в новому форматі після чотирьох років перерви. Троє суддів – Сергій Притула, Ксенія Мішина, Євген Кот – обирають щосуботи на каналі СТБ найяскравіших українців.

У нинішньому, четвертому ефірі до журі приєдналася також співачка Руслана Лижичко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...