facebook

У запорізькій лікарні загинула жінка, яку в гаражі підпалив чоловік. Фото

У Запоріжжі померла 29-річна Анастасія, в якої діагностували 52% опіку всього тіла – тулуба, кінцівок, голови. Її чоловік облив бензином машину та підпалив. Дівчина в цей момент стояла поряд і враз спалахнула.

У запорізькій лікарні померла жінка, яку в гаражі підпалив чоловік. Фото

У лікарні Анастасія провела 12 днів. Про її смерть повідомила благодійна організація “Емоція” в Instagram у середу, 17 листопада.

“Настя пішла. М’яких хмаринок”, – написали в організації.

Анастасії було 29 років

Як з’ясувалося, у лікарні дівчина захворіла на коронавірус. Окрім того, вона мала цукровий діабет. Днем раніше, 16 листопада, на сторінці фонду писали, що стан Анастасії був украй важким.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Впала сатурація, вчора зробили ПЛР-тест, COVID-19 підтвердили. Наразі Настя перебуває на апараті ШВЛ (штучної вентиляції легень. – Ред.). Цукровий діабет, 52% опіку, і до цього всього ще й COVID-19”, – ідеться у повідомленні.

Анастасії було 29 років

Інцидент між сімейною парою стався у гаражі, у селищі Кушугум Запорізького району. За попередніми даними, чоловік Анастасії, 38-річний місцевий житель, облив бензином машину та підпалив.

Чоловік облив бензином машину

НП сталася в гаражі

Увага! Фото 18+!

Дівчина була під'єднана до апарата ШВЛ

Настя мала 52% опіку тіла

У Запоріжжі також трапилася подібна трагедія у 2019 році – чоловік під час сварки облив дівчину горючою речовиною та підпалив. 22-річну Анастасію Ковальову госпіталізували з 90% опіків тіла та через шість днів вона померла у лікарні. Зловмисника визнали винним та засудили до 15 років перебування за ґратами. Також він має виплатити 200 тисяч гривень.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...