facebook

Дружина мольфара Нечая у рідкісному інтерв’ю розповіла про його знамениту цілющу настоянку з 77 трав (відео)

Найзнаменитіший український мольфар Михайло Нечай, який прославився своєю практикою зцілення недуг, в тому числі за допомогою особливих трав і настоянок, свої знання і майстерність не відкривав широкому загалу. Але тепер вдова провидця розповіла про ту саму настоянку з 77 різних трав, про яку багато хто чув.

Що використовував мольфар, коли готував цілющий напій і яким щедро пригощав гостей, дружина Нечая розкрила в рідкісному інтерв’ю для каналу “Гуцулендія”.

Пані Ганна, вже в похилому віці, зазначила в розмові з журналістами, що знає весь арсенал необхідних для створення настоянки трав і рослин просто на вигляд, але назви багатьох їй вже озвучити складно.

Серед названих 77 трав для цього цілющого напою – такі основні інгредієнти:

корінь джинджура
золотий корінь (польовник)
підойма
кучуревець
ведмеже вушко (такі листочки, як у груші, рослина схожа на журавлину)
нанок
калган
Також вдова Михайла Нечая зазначила, що її чоловік збирав всі потрібні трави на найближчих полях і в околицях рідного Верховинського села в Карпатах, де жив.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після смерті чоловіка в 2011 році, причому дату смерті Нечай сам же і передбачив, пані Ганна зізнається, що інших таких же сильних мольфарів, наскільки вона знає, вже не було і зараз немає.

Втім, потрібно зауважити, що довгий час ходять чутки про те, що Михайло Нечай передав свою силу і знання онукові.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...