У Донецькій області бойовики розгромили селище Невельське. Обстріли тривали з кінця жовтня і більшість будинків були зруйновані. Місцеві жителі почали збирати вцілілу худобу і майно та евакуюватися.
Деталі розповів керівник гуманітарної місії “Проліска” Євген Каплін на своїй сторінці в Facebook.
За словами Капліна, селище Невельське не вперше постраждало від обстрілів. У 2018-2019 роках будинки допомогли відновити міжнародні гуманітарні організації.
Однак у 2021 році почалася нова ескалація конфлікту. Спочатку були обстріли в кінці жовтня, а найсильніші – в ніч з 13 на 14 листопада.
Населений пункт був повністю знеструмлений, були пошкоджені лінії електропередач. 16 будинків було пошкоджено і 3 – повністю зруйновано.
У ніч з 16 на 17 листопада селище знову було обстріляне і було пошкоджено ще 9 будинків.
Станом на листопад 2021 року в Невельському проживало 45 мирних жителів, з яких троє дітей і 23 літніх людини.
Після масштабних обстрілів, залишитися в селищі вирішило три сім’ї – 5 осіб.
Всіх інших допомогли евакуювати в безпечне місце із залишками вцілілої худоби та майна. 21 листопада за жителями селища приїхали співробітники гуманітарної місії.
Люди в паніці біжать до родичів в навколишні населені пункти, в Кривий Ріг, Херсон. Селище Невельське практично повністю зруйноване і людям залишатися там дуже небезпечно.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…