Лікарі не змогли врятувати життя військового. Йому було 29 років.
На Донбасі 26 листопада від кулі снайпера загинув старший солдат Алхаслі Алі Наіб.
Про це йдеться у повідомленні виконуючого обов’язки голови Харківської обласної державної адміністрації Олександра Скакуна.
“Смертельне поранення отримав старший оператор 2-го протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону військової частини А0693 старший солдат Алхаслі Алі Наіб”, – йдеться у повідомленні.
Військового намагалися врятувати медики, але, на жаль, не змогли. Йому було лише 29 років.
Як повідомляв УНІАН, 26 листопада внаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям. Окупанти стріляли у напрямку Мар’їнки та Новомихайлівки, використовуючи у тому числі заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…