facebook

Голубовська розповіла всі подробиці про новий штам коронавірусу Омікрон

Новий штам коронавірусу Омікрон стурбував не на жарт практично всіх громадян світу. Що від нього чекати і чи так він заразний, пояснила медик Ольга Голубовська.

Інформацією вона поділилася на своїй Facebook-сторінці.

Наскільки заразний Омікрон
За словами Голубовської, зараз немає інформації, чи є новий штам заразніше, ніж, наприклад, Дельта.

“Поки неясно, чи є Омікрон більш заразним, в порівнянні з іншими варіантами, включаючи Дельта. Число інфікованих в Південній Африці зросло, але епідеміологічні розслідування з’ясовують, чи пов’язано це з Omicron або іншими факторами”, – уточнила інфекціоніст.

Яка тяжкість захворювання

Наскільки важким є перебіг хвороби після зараження новим штамом – теж поки не вивчено. Також неясно і на рахунок симптомів, чи відрізняються вони від Дельти.

“У Південній Африці зростає кількість госпіталізацій, але це може бути пов’язано зі збільшенням загального числа інфікованих людей, і не тільки варіантом Омікроном. В даний час немає інформації, що дозволяє припустити, що симптоми, пов’язані з Омікроном, відрізняються від симптомів інших варіантів”, – повідомила Голубовська.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чи ефективна вакцина від Омікрону
“Ефективність вакцин від цього варіанту невідома (поки). Ефективність тестів: широко використовувані тести ПЛР виявляють і варіант Omicron, ефективність експрес-тестів вивчається”, – поінформувала медик.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...