Українка заплатила 11 тисяч євро за фальшивий дозвіл на проживання в Італії

Жінка намагалася купити документ на одному з базарів Мілану

Понад усе вона хотіла отримати дозвіл на проживання, тож домовилася про те, що купить цей папірець у молодиків, яких зустріла на одному з базарів міста.

Так і не отримавши довгоочікуваного документу молода 33-річна українка звернулася із заявою до поліції.

Вона розповіла, що на вулицю Фалк її скерували співвітчизники, повідомивши, що там є чоловік, який “розв’язує” проблеми нелегалів.

Зустрівшись з ним і заплативши 11 тисяч євро готівкою, жінка чекала п’ять тижнів, і лише тоді зрозуміла, що її обдурили.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Повторно звернувшись до “продавця”, вимагала повернення грошей.

Той віддав їй зігнуту вдвоє пачку купюр, перетягнених гумкою, проте усі 23 банкноти виявилися фальшивими.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago