Categories: ДТП

“13 людей загинуло та багато постраждало”: під час ДТП вантажівка в`їхала в автобус з людьми ВІДЕО (оновлено)

У Чернігівській області надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним мікроавтобусом.

Про це повідомили у ДСНС, пише varta1.com.

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем’яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутним мікроавтобусом “Чернігів-Сосниця”.

Внаслідок ДТП попередньо загинуло 10 осіб та 7 осіб травмовано. Для деблокації від ДСНС залучено 10 осіб та 3 од. техніки.

Оновлено:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На місці аварії працюють рятувальники та поліція.

Неподалік села Брусилів Чернігівської області вантажівка зіткнулася з маршрутним мікроавтобусом Mercedes Sprinter. За останніми даними, внаслідок аварії загинули 13 людей. Водій маршрутки загинув, а вантажівки – вижив.

Як повідомляє ТСН.ua, стан 5 постраждалих важкий та критичний – наразі вони в операційних та інтенсивній терапії – серед них і водій фури. Ще один постраждалий – це 16 річний хлопчик, він у дитячій лікарні.

У поліції області опублікували відео з місця події.

 

 

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago