facebook

До Львова передали Вифлеємський вогонь: символ Різдва (ФОТО)

Сьогодні представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру міському голові Львова Андрію Садовому.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Останні 23 роки пластуни приносять цей благодатний вогонь до нас, і він не просто дає тепло — це вже предвісник свят. Адже ми Різдво маємо і католицьке — 25 грудня, і православне — 7 січня. І все це разом, всі наші свята творять надзвичайну атмосферу свята. Тільки діти-пластуни міняються щороку. Велика подяка нашим пластунам за тепло, за надію і за прекрасну пластунську мелодію, яка завжди звучить, коли приносять вогонь. Пластуни найкращі, бо приносять нам свято», — зазначив мер Львова.

У понеділок, 13 грудня, пластуни зустрілись на кордоні з польськими скаутами−харцерами й отримали Вифлеємський вогонь миру — символ Різдва, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу.

Сьогодні вогонь миру потрапив до міської ради Львова, а згодом, завдяки пластунам, він випромінюватиме тепло у всіх школах, лікарнях, церквах, військових частинах, державних установах і дитячих притулках. До 2 січня українські скаути планують відвідати більше 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні Різдва.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...