Categories: ДТП

На Львівщині внаслідок ДТП постраждали четверо людей

Дорожньо-транспортна пригода сталася 24 грудня на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу міста Буськ Золочівського району.
Про це повідомили у поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій вантажного автомобіля «Івеко Страліс» з напівпричепом, 54-річний мешканець Закарпатської області, виконуючи поворот ліворуч в напрямку місто Берестечко, не надав перевагу в русі зустрічному автомобілю «ВАЗ- 21150» під керуванням 29-річного жителя Золочівського району, внаслідок чого відбулося зіткнення транспортних засобів.

Внаслідок ДТП водій та три пасажири «ВАЗу» – 45-річна жінка та чоловіки віком 27 і 39 років, усі мешканці Золочівського району – отримали тілесні ушкодження. З травмами різної важкості усіх госпіталізовано до медзакладів.

За фактом слідчі відділення поліції №2 Золочівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Саша

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

24 години ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago