facebook

“Сльози прощання”, відійшла у засвіти” медсестра, яка отримала 90% опіків тіла під час пожежі лікарні у Косові

Цю інформацію «ГК» підтвердив Андрій Яворський, медичний директор закладу.

Як відомо, найбільше опіків отримала 46-річна молодша медсестра. Її госпіталізували 29 грудня о 00:50 у відділення реанімації та одразу перевели на штучну вентиляцію легенів. У неї — 90% опіків та шок третього ступеня. Шанси на життя — мінімальні, зазначала лікарка відділення невідкладних станів обласної клінічнї лікарні Ольга Таркевич, інформують “Вікна”.

Медсестру, 1962 року народження, у шоковому стані з 60% опіків тіла другого ступеня санітарний літак ДСНС України доправив на лікування у Київський опіковий центр у супроводі лікаря-реаніматолога та медпрацівників, які спостерігатли за станом жінки.

Також в опіковому відділенні обласної клінічної лікарні з 15% опіків тіла перебуває лікар Косівської лікарні, 1954 року народження. Він на час вибуху працював у відділенні реанімації. Його стан — стабільно важкий.
Раніше йшлося, що 28 грудня у Косівській лікарні саме дії людини, її необізнаність щодо елементарних законів фізики та нехтування правилами безпеки, призвели до непоправних втрат.
Так, у реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від covid-19, один із співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Від контакту відкритого вогню з перенасиченим киснем повітрям у реанімаційній палаті миттєво зайнялося медичне обладнання, тканина та інші предмети. У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути.

За таку страшну помилку і людям, і державі довелося заплатити дуже високу ціну — загинуло троє людей.

Через трагедію у Косові на теиторії облласті оголошено траур.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...