facebook

У садочку дитині пообіцяли зробити “білою вороною”: матір відмовилась здавати гроші на подарунки

У Києві зацькували дитину за відмову матері здавати гроші на подарунки

У садочку дитину, чия матір відмовилась здавати гроші на подарунки, пообіцяли зробити “білою вороною”.
В одному з дитячих садочків у Святошинському районі Києва виник скандал через постійний збір коштів. Дитину однієї з матерів, яка обурювалася найбільше, пообіцяли зробити “білою вороною”.

Про це розповіла сама жінка у Facebook ГО “БАТЬКИ SOS”.

“За минулий навчальний рік батьки здали понад 50 тисяч гривень (на ремонт групи та щомісяця до фонду)! У травні від ГБК (голова батьківського комітету – ред.) прийшло у вайбер-чат повідомлення, що у фонді групи мінус дві тисячі, і гроші знову потрібно”, – написала мати Марина Б. у групу “БАТЬКИ SOS” 27 грудня.

Вже в поточному навчальному році голова комітету вимагала, щоб батьки здали їй по 200 гривень на привітання для вихователів і ще по 300 гривень на канцелярію.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Жінка відмовилася здавати гроші на подарунки, давши гроші лише на зошити для дитини. Зошити купили, але дитину змусили писати на аркушах. А коли мати почала обурюватися, ГБК повідомила їй, що дитина стане “білою вороною”.

Крім того, незадоволених матерів на батьківських зборах, за їхніми словами, принижували і чинили тиск. Але обурені жінки звернулися до Департаменту освіти і науки КМДА та Районного управління освіти.

“У Міністерстві якості освіти (у Державній службі якості освіти – ред.) повідомили, що ситуація є булінгом. Тому що дитина писала на аркуші, поки ми розбиралися з цією історією”, – розповіла Марина.

У садочку почалися перевірки, а в паралельній групі також виник скандал – батьки здавали гроші “на вікна” та інше по 2 тисячі гривень з людини. “Посипалися” нові скарги і, на теперішній час, завідувачці винесли догану і позбавили річної премії, а батьківський комітет розформували.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...