Categories: Львів

Зняла труси і провокативно осквернила: у Львові дівчина сходила до туалету під пам’ятник Бандері

Провокативний ролик із назвою: “Запрошення до мирної розмови” з’явився в Мережі нещодавно, його авторка вже скаржиться на погрози на свою адресу.

У Львові дівчина обрала місцем для туалету пам’ятник Степану Бандері на однойменній вулиці. Ймовірно, інцидент стався ще восени, однак відео з’явилося на ресурсі Vimeo лише 3 грудня, інформує 24 канал.

На провокативному ролику із назвою “Запрошення до мирної розмови” видно, як дівчина сидить біля пам’ятника зі спущеною білизною, трохи згодом вона демонстративно одягає труси, шорти та йде. У цей час лунає пісня “Батько наш, Бандера”.

В описі до відео написано: “Благодійний фонд “Червона сеча”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після того, як в Мережі здійнялось бурхливе обговорення осквернення пам’ятника, відео зникло з ресурсу.

За попередніми даними, на відео – 24-річна Наталія Д., дівчина нібито родом з Києва і є учасницею спільноти, яка вдається до неоднозначних витівок і поширює відповідний контент у Мережі.

У своєму дописі в соцмережі дівчина поскаржилася на “інтернет-сафарі” проти неї через відео з пам’ятником Бандері. Авторка заявила, що їй погрожують користувачі соцмереж і закликають попросити вибачення за скоєне.

Саша

Recent Posts

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

17 години ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

22 години ago

Коли ти вагаєшся — Євгеній уже діє: мужність, вибір, честь

Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…

4 дні ago

Молодість — час вибору та змін: Вероніка та її шлях у ЗСУ

Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…

4 дні ago

Служити Україні: Сила в кожному з нас

Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…

5 днів ago

Російська пропаганда активно поширює фейки про нібито провокації ЗСУ в Миколаєві

Російські пропагандисти активно поширюють фейкову інформацію, стверджуючи, що Збройні Сили України нібито готують провокації у…

5 днів ago