Сам олігарх каже, що це випадковість.
Президент України Володимир Зеленський приїхав у Буковель і поселився у готелі, де наразі перебуває бізнесмен Ігор Коломойський з родиною. Про це пише “Українська правда” із посиланням на два власні джерела.
За інформацією видання, глава держави приїхав у готель Radisson Blu Resort Bukovel 4 січня та оселився там на п’ятому поверсі. В одному з сусідніх номерів розмістилася його охорона. Натомість його родини там не бачили.
Водночас на тому ж п’ятому поверсі уже перебуває бізнесмен Ігор Коломойський. Коли саме Коломойський там оселився, УП не уточнює.
Сам Коломойський у коментарі журналістам назвав це все збігом. “Не чув, не бачився і не планую. О 16:00 їду (у Дніпро — ред.)”, — сказав він.
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…