Прокурори Бучацької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Чортківського району Тернопільської області, яка на початку листопада 2021 року народила вдома немовля і покинула його на території недіючого молокозаводу (ч. 2 ст. 135 КК України).
За версією слідства, 2 листопада 2021 року обвинувачена вдома народила життєздатну дитину. Загорнувши хлопчика у ковдру та помістивши у поліетиленову сумку, жінка перевезла новонароджену дитину у смт.Товсте Чортківського району, де залишила її без допомоги у напівзруйнованому приміщенні колишнього молокозаводу.
Врятувала немовля інша дитина – чотирнадятирічна місцева мешканка, яка проходила повз будівлю і почула дитячий плач. Вона забрала пакет з дитиною, занесла в місцеву крамницю та викликала поліцію й медиків, які доправили немовля до лікарні.
Невдовзі правоохоронці встановили особу матері. Нею виявилась тридцятиоднорічна жителька одного із сіл Чортківського району, що разом з чоловіком виховує чотирьох дітей.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокурорів Бучацької окружної прокуратури завершили розслідування кримінального провадження.
Довідково: санкціяч.2 статті 135 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…