facebook

Суд заарештував квартиру українки, яка опублікувала у Facebook чуже фото

Саксаганський районний суд Кривого Рогу наклав арешт на квартиру Facebook-користувачки, яка неправомірно використала чуже фото у соціальній мережі. Крім цього, її можуть зобов’язати виплатити 100 тис. грн компенсації за заподіяну моральну шкоду власниці зображення.

Суд заарештував квартиру українки, яка опублікувала у Facebook чуже фото

Фото було опубліковане відповідачкою у пості під назвою: “Звозити труни до міськвиконкому? Чи означає підтримка петиції, що побори на цвинтарях будуть припинені?”, – повідомляє dev.ua. На ньому позивачка зображена разом із чоловіком.

“В обґрунтуванні заяви йдеться про те, що використання фотографії у соціальній мережі є неправомірним. Тому позивачка просить суд заборонити використання фото та відшкодувати їй моральну шкоду. Її вона оцінила у 100 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається: жінка стверджує, що використання відповідачкою фото, що належить їй, призвело до розкриття її персональних даних, а також публічного обговорення особистого та ділового життя її, а також її чоловіка. Зокрема, йдеться про:

дані про сімейний стан;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

висвітлення особистих відносин;

висвітлення релігійних переконань;

обговорення громадськістю минулих особистих стосунків її чоловіка;

обговорення громадськістю діяльності її чоловіка на посаді керівника КП “Рітуал Сервіс Плюс” КМР.

У зв’язку з цим позивачка просила суд заарештувати житло відповідачки. А також:

заборонити їй використовувати фото, що стало предметом розгляду;

відшкодувати моральні збитки.

“Суд заяву позивачки задовольнив повністю. Він наклав арешт на квартиру і заборонив відповідачці коригувати пост у Facebook до фінального рішення у справі”, – зазначає видання.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що у мешканця Закарпаття (за інформацією “Суспільного” – безробітного) митниця відібрала елітний Maserati. Його вартість складає понад 600 тис. грн і він був куплений за підробленими документами.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...