facebook

“Христос Воскрес”: Микола Тищенко знову все переплутав і відсвяткував Великдень замість Різдва

Народний депутат в черговий раз осоромився на всю країну. Не зміг визначитися зі святом

Відомий український політик, народний депутат політичної сили “Слуга народу”, Микола Тищенко в черговий раз осоромився. Сталося це на Різдво.

Справа в тому, що на сторінці чоловіка в соціальній мережі Facebook з’явився новий пост, в якому привітав українців зі святом, однак, у своєрідній манері.

Після різдвяної колядки він додав “Христос Воскрес” – привітання християн у перший день Великодня.

Пост Миколи Тищенка, фото: скріншот

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пост Миколи Тищенка, фото: скріншот

Потім, практично відразу він написав новий пост, в якому вже був текст іншої різдвяної колядки “Місяченько бравий виглянув з-за хмари”.

Наприкінці колядки він виправився, і вже написав фразу, яка прославляє народження Ісуса Христа “Христос народився! Славіте Його”.

Це не перший, і далеко не останній найімовірніше прокол народного депутата. Не так давно під час інтерв’ю він заявив, що не помітив зростання цін в Україні на основні продукти, і продовжує купувати продукти на Бессарабському ринку, який є найдорожчим у Києві.

“Я на Бессарабку ходжу, мені там подобається сало їсти. Все залежить від того шматка, який залишається. Але перший або другий шматок сала коштує десь від 50 до 100 гривень за кілограм” – розповідав тоді чоловік. А кілька років тому річницю трагедії ЧАЕС і зовсім назвав святом.

Микола Тищенко / фото: Facebook
Цього разу найімовірніше його виправили в коментарях, і він замінив пост, однак, активні користувачі Мережі встигли зробити скріншот.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...