На Волині помер 35-річний колишній боєць добровольчого батальйону “Айдар” Євген Городничук – він отримав важке поранення в боях за Луганський аеропорт в 2014 році.
Про це повідомила в Facebook журналістка Еля Коротинська. Боєць з позивним “Гриць” був родом з міста Лозова Харківської області.
“Тебе вже немає. Я не хотіла в це вірити, але ти вирішив піти від нас. Я дякую, що ти був у моєму житті, дякую за те, що ти був таким. Я знаю який слід залишила війна в твоїй душі і твоєму тілі. Я пам’ятаю наскільки ти любив дітей і десь в глибині душі хотів сім’ю, але вперто говорив зворотне – що ти не для сім’ї”, – написала вона.
Відомо, що Євген Городничук довгий час лікувався на Волині. Однак 6 січня життя захисника обірвалося. Боєць з позивним “Гриць” родом з міста Лозова Харківської області.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…