facebook

Просимо щирі молитви за здоров’я сироти. Перебуває в комі: “вона не має ні тата ні мами”21-річна дівчина, яка сильно постраждала в ДТП

Поблизу міста Городище Черкаської області трапилася фатальна ДТП, в які постраждала 21-річна Балабуца Алла. Зараз дівчина перебуває у реанімації Черкаської обласної лікарні. Після аварії дівчина до тями ще не приходила і перебуває у стані коми.

Зараз Аллі потрібна фінансова допомога.

Про це на своїй сторінці пише Лена Хомченко.

“Доброго дня!
Звертаюсь до всіх не байдужих людей по допомогу молодій дівчині Балабуці Аллі Олексіївні. Їй тільки 21 і вона сирота. 30 грудня Алла потрапила в страшну ДТП біля Городища і наразі знаходиться в Черкаській обласній лікарні в реанімації. Вона в комі і до тями ще не приходила. Потрібні дуже великі кошти на лікування(все що могли знайти вже витратили). На жаль документів, що підтверджують її стан поки що не дають.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Будь ласка допоможіть Аллочці одужати, хто має можливість.
Гроші можна перерахувати на картку сестри.
ПриватБанк 5168 7574 1680 5077 Присяжна Оксана Олексіївна
І дай Боже міцного здоров’я всім хто відгукнеться на біду Аллочки.”
Як стало відомо, дівчина родом з села Журавка Шпонянського району Черкаської області. Місцеві жителі також просять допомогти дівчині. Так, Яна Відняк також звернулася до людей про допомогу:
“Увага, Увага…
Прохання до всих журавчан.
Наша односельчанка:
Балабуца Алла, напередодні Нового року потрапила в страшну ДТП… Вона не має ні тата ні мами… Проте Їй потрібно надати фінансову допомогу… Всі, хто має можливість, прошу скинути від 1 грн на реквізити сестрички:
Номер картки:
5168 7574 1680 5077 Присяжна Оксана”

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...