В Дуйсбурзі (Німеччина) завершився етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное де спортсмени збірної України здобули дві золоті нагороди, повідомляє офіційний сайт змагань.
У змаганнях чоловічих дуетів-каное на 1000 метрів швидше за всіх дистанцію подолали Дмитро Янчук – Тарас Міщук, за 3 хвилини 29.574 секунди. Друге-третє місця на рахунку дуетів з Румунії та Чехії.
У заїзді жіночих байдарок-четвірок рівних не було квартету Марія Повх – Світлана Ахадова – Анастасія Тодорова – Інна Грищун. Результат української команди – 1 хвилина 32.046 секунди.
Крім того, в чоловічих змаганнях каное-четвірок 2-е місце зайняли Віталій Вергелес – Денис Камерилов – Денис Коваленко – Едуард Шеметило. Команда показала результат 35,035 секунди, відставши від квартету з Білорусі, але випередивши команду Італії.
А у змаганнях жіночих байдарок-четвірок срібло на рахунку Марії Кичасової, Повх, Тодорової і Грищун. З результатом 35.115 секунди, вони також програли квартету з Білорусі, але випередили команду Нової Зеландії.
Етап Кубка світу в Дуйсбурзі проходив з 20 по 22 травня.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…