Майкл Щур вирішив провести відпочинок разом з родиною в Карпатах. Відомий український журналіст, справжнє ім’я якого Роман Вінтонов, відправився на гірськолижний курорт в Славське і пошкодував про це.
Про причини свого обурення Майкл Щур написав на своїй сторінці в Facebook.
“Якщо ви думаєте, куди б поїхати покататися на вихідні, то моя вам порада – не їдьте в Славське. Не робіть мою помилку… те, як вони ведуть справи в Славському, на людській мові означає: “Мені по**й на тебе, твою сім’ю і ваше спільне бажання кататися! Я тут гроші заробляю!” – зазначив журналіст.
Він з родиною приїхав до Славського 31 грудня 2021 року. Вже кілька днів була плюсова температура і навіть йшов дощ, але на схилах лежав сніг. У найдорожчому номері, де оселилися, все було добре, крім туалету.
“Унітаз стояв у кутку під косою стіною (мансарда), так що пісяти стоячи можна було або нахилившись сильно назад, або в сторону, або сидячи”, – зазначив він.
Почати кататися було вирішено з гори Високий Верх, де працює підйомник, який називається Захар Беркут – 14 км від Славського. Вони приїхали туди вранці, але вже вільних парковок не виявилося.
Коли підійшли до кас підйомника “Захар Беркут”, ціна в день виявилася 900 грн. Пів дня – 550 грн. Журналісту це здалося дорогувато, оскільки приблизно така ж ціна стоїть на один підйомник в Буковелі.
“Підйомник двомісний. Їдемо вгору. Все іржаве і старе. Пластик потріскався. Але настрій хороший. Тому що зараз будемо кататися”, – описав свої відчуття Майкл Щур.
Але його настрій зіпсувався, коли він поїхав вниз.
“Спускаюся по схилу і бачу, що по схилу вгору несуться снігоходи. По схилу, де їздять лижі та сноуборди. Снігоходи везуть людей вгору по трасі. І частина траси – це вже перемелений їх траками сніг з глиною. Ніхто за цим не дивиться. З вас взяли штуку – все інше – ваші проблеми”, – зазначив він.
Коли журналіст спустився вниз і хотів піднятися на підйомнику, то зрозумів чому люди їздять на снігоходах. На підйомник стояла велика черга.
“Враження від Захара Беркута: жлоби зайняли верх і беруть гроші за вхід. 30 євро за денний скіпас. Один підйомник. Одна жалюгідна траса. Один раз спуститися! Щоб спуститися вдруге, потрібно простояти години три в черзі”, – обурюється журналіст.
Наступного дня вони поїхали на Тростян, але дорога туди була жахливою. При цьому теж мало місць для паркування. Але найбільше його здивувало те, що там встановлено один підйомник з одномісним кріслом.
Але так як у нього дитина, яка вчитися кататися, то такий варіант не підходить. При цьому вартість скіпаса на день становить теж 900 грн.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…