facebook

Скандал: чоловік мастурбував перед школярами у центрі міста (ВІДЕО)

Інцидент трапився вчора, 11 січня у Берегові. Про це розповіла мешканка Виноградова Любов Понич на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Жінка працює торговим представником у Берегові. Виконавши свою роботу на одній із торговельних точок, яка була розташована в самісінькому центрі міста, жінка стала свідком шокуючої ситуації.

Любов вийшла з магазину поблизу якого був припаркований вантажний автомобіль та помітила чотирьох дітей, якій проходили повз. Побачивши щось у вантажному відсіку автівки школярі віком 8-9 років перелякались, одна із дівчат навіть заплакала.

Жінка вирішила перевірити, що ж так налякало дітей і підійшла до вантажівки де побачила напівоголеного чоловіка, який мастурбував перед школярами. Більш детально про цю ситуацію закарпатка розповідає у відео, яка опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами Любові вона і раніше помічала дивну поведінку чоловіка, який працював експедитором, адже завдяки роботі їм доводилось періодично перетинатися. Однак цього разу, те що вона побачила, щонайменш шокувало.

В коментарях люди розділилися на два табори. Одні стверджують, що знають чоловіка як порядного сім’янина, а доказів недостатньо, аби оприлюднювати такі звинувачення, інші – що так поведінка не припустима та підтримують Любов в її рішенні надати розголосу цьому інциденту.

Наразі редакція Перший.com.ua намагається взяти коментар в іншої сторони конфлікту, аби максимального об’єктивно висвітлити подію. Більше інформації читайте згодом.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...