facebook

Діти повернулись на уроки і не розповіли про трагедію: подробиці загибелі 13-річного хлопчика на Волині

На Волині учням заборонили виходити зі школи під час перерв.

У Волинській області під час шкільної перерви під кригу провалився 13-річний хлопчик. Діти спочатку самостійно намагались врятувати друга, а тоді покликали на допомогу перехожу. Потім перелякані школярі повернулись на уроки та нічого не розповіли вчителям про трагедію.

Про це 13 січня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Діти побігли на річку під час великої перерви у школі
Трагедія сталась за 500 метрів від школи. Під час шкільної перерви діти прибігли на річку, щоб погратись. Під час цього під лід провалився 13-річний Олег. Його друзі спочатку самі намагались врятувати хлопця, а згодом попросили про допомогу в перехожої. Згодом школярі повернулись на уроки, а жінка викликала рятувальників, оскільки самостійно не змогла витягнути хлопця. Тіло школяра водолази знайшли за кілометр від місця трагедії, оскільки його віднесло течією.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Діти нічого не розповіли про трагедію, бо сподівались, що друга врятують
У школі підлітки нікому не розповіли про трагедію, сподіваючись, що їхнього друга врятують.

“Боялися комусь розповісти, бо бачили, що жіночка вже надає допомогу і подумали, що Олега врятують, а тому і прийшли на урок математики”, – каже класний керівник Вікторія Наугольник.

Якраз в той самий день, за півтори години до трагедії, у школі рятувальники проводили відкритий урок про поведінку на воді. Закликали не виходити на лід і розповідали, що робити, аби врятуватися, коли крига під ногами тріснула.

Хлопчик був із багатодітної родини
Загиблий Олег із багатодітної родини, окрім нього, там виховують ще шістьох дітей. В школі кажуть: підліток зазвичай був спокійний, до ризикованих витівок не схильний. У поліції його смерть кваліфікують як нещасний випадок.

“Проводиться досудове розслідування, встановлюються інші свідки та очевидці події”, – каже в.о начальника слідчого відділу Володимиро-Волинського районного відділу поліції Дмитро Домрін.

На Волині учням заборонили виходити зі школи
Керівниця управління з гуманітарних питань Володимирської міськради Оксана Бігун у коментарі “Суспільному” додала, що після трагедії видали наказ, яким заборонили відпускати дітей зі школи під час перерв. Також відомо, що хлопчик був на річці разом із трьома іншими школярами. Дітей і до трагедії не випускали зі школи, проте хлопчикам в той трагічний день вдалось вислизнути.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...