Якщо її вину доведуть, жінці загрожує від 9 до 15 років в’язниці.
У Полтавській області рідна мати виготовляла та поширювала світлини та відеоматеріали порнографічного змісту за участю доньок 6-ти та 8-ми років. До злочину причетна 37-річна мешканка Черкаської області.
Про це повідомляє ГУНП у Полтавській області.
У поліції повідомили, для розповсюдження інтимних фото жінка використовувала зашифровану мережу Інтернету, а також мобільні месенджери та поштові сервіси. Під час обшуку за адресою проживання фігурантки поліція вилучила речові докази.
“Жінку затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі їй повідомлено про підозру у скоєнні особливо тяжкого злочину, пов’язаного із сексуальною експлуатацією малолітніх дітей, та обрано запобіжний захід – тримання під вартою”, – йдеться у повідомленні поліції.
За цим фактом розпочали досудове розслідування за:
ч. 2 ст. 156 (Розпусні дії, вчинені щодо малолітньої особи членами сім’ї),
ч. 4 ст. 301-1 (Дії, передбачені частинами другою або третьою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі, або примушування малолітньої особи до участі у створенні дитячої порнографії) Кримінального кодексу України.
У разі визнання судом вини їй загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…