Categories: Трагедії

“Найкращих забирають небеса”: передчасно відійщла у вічність вчителька

Інтелігентна жінка, яка усіх заряджала позитивом та була професіоналом своєї справи. Такою у пам’яті колег, рідних та близьких залишиться Жвава Аліна Володимирівна – вчителька української мови та зарубіжної літератури у місті Калинівка.

Про трагічну втрату повідомили на сторінці ліцею у мережі Facebook.

«Педагогічний, учнівський та батьківський колектив ліцею N1 м.Калинівка глибоко сумують з приводу передчасної смерті вчительки української мови та зарубіжної літератури Жвавої Аліни Володимирівни.

На 59 році році життя від нас пішла чудова Людина, мудрий педагог, доброзичлива колега, надійний друг, професіонал своєї справи», — йдеться у повідомленні.

У соціальних мережах земляки згадують про вчительку з теплом. Кажуть, Аліна Володимирівна завжди була веселою, заряджала оточуючих своєю енергією. Вона була трудолюбивою і завзятою, відповідальною до своєї роботи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Саша

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 тиждень ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

3 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

4 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

4 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago