В українських школах працюватимуть вчителі без педагогічної освіти. Про це повідомили у прес-службі Міністерства цифрової трансформації України. Вести викладацьку діяльність у школах України дозволять IT-фахівцям без педагогічного досвіду.
Як розповіли в Мінцифри, практикуючим айтішникам, які хочуть працювати в школі та навчати підростаюче покоління премудростям IT-сфери, необхідно буде пройти інтернатуру під наглядом досвідченого педагога. Потім залишиться пройти стажування у навчальному закладі та стати викладачем.
“Завдяки такому підходу в українських школах учні навчатимуться у фахівців із практикою, що підвищить рівень викладання математики, інформатики та інших STEM-дисциплін”, – стверджують у Міністерстві цифрової трансформації.
Положення про педагогічну інтернатуру вже затверджено у рамках реалізації Дорожньої карти реформування ІТ-освіти. Ця програма була представлена Мінцифри та Міносвіти у грудні 2021 року. За задумом розробників, до 2030 року Україні знадобиться понад 500 тисяч фахівців, які матимуть змогу підвищити рівень IT-освіти в країні.
Основними ініціативами реформи ІТ-освіти від МОН та Мінцифри є розвиток неформальної освіти, зміна підходів до викладання математики та інформатики у школах, підвищення конкурентоспроможності та автономності закладів вищої освіти в Україні.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…