Захворюваність на COVID-19 в Івано-Франківській області зросла у 3,5 раза.
В Івано-Франківській області через істотний приріст хворих на коронавірус можуть закрити школи й запровадити інші обмеження. За тиждень захворюваність зросла в 3,5 раза.
Про це заявила очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Оніщук в Facebook.
За її даними, від початку 2022 року фіксується зростання захворюваності на коронавірус в регіоні, за минулий тиждень вона зросла в 3,5 раза, серед дітей – в 4,5 раза. Вище 50% зростання захворюваності порівняно з попереднім тижнем – у 54 територіальних громадах.
У зв’язку з цим на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС ухвалено рішення про посилення контролю над дотриманням карантину. А уразі подальшого збільшення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед дітей дошкільного віку та учнів шкіл буде ухвалено рішення про призупинення навчально-виховного процесу.
“Також буде обмежено проведення розважальних заходів, публічних подій, діяльність закладів громадського харчування”, – додала Світлана Оніщук.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…