Categories: ДТП

“Батько загинув, син знаходиться в лікарні”: під час ДТП автомобіль зіткнувся з металевою огорожою (ФОТО)

Сьогодні вночі, 20 січня, до поліції надійшло повідомлення про те, що у селищі Берегомет, Вижницького району, сталася дорожньо-транспортна пригода. Виїхавши на місце події, поліцейські попередньо встановили, що 43-річний водій автомобіля «ЗАЗ-1103 Славута» не впорався з керуванням та зіткнувся з металевою огорожею.

Про це повідомляє Нацполіція Чернівецької області, пише varta1.

Від отриманих травм, кермувальник, мешканець села Мигове, загинув на місці ДТП. 20-річного сина загиблого із травмою хребта та переломом ноги медики доправили до лікарні.

За вказаним фактом слідчі Вижницького районного відділу поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене частиною 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago