Categories: Освіта

“Не зміг розв’язати завдання”: вчителька математики вдарила учня та довела дитину до сліз (ВІДЕО)

Сьогодні, 22 січня, поліція Рахівщини в мережі інтернет виявила відео, де вчителька школи у селі Верхнє Водяне кричить на учня під час уроку.

Про це інформує Поліція Закарпатської області.

На відео видно, як вчителька сильно кричить та б’є учня, який не може вирішити приклад на уроці математики, дає “підзатильники” і доводить учня до сліз. Це не зупиняє вчительку, вона і далі кричить на нього.

До дитини вчителька кричить “лайнаку нещасний”, “так тебе буду бити, що з тебе град полетить”, “зараз ти здохнеш”.

«Правоохоронці зареєстрували дану подію, група швидкого реагування виїхала на місце події для з’ясування всіх обставин справи.» – інформують поліцейські.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За такі дії передбачена відповідальність за ст. 173-4 КУпАП, тобто булінг (цькування) учасника освітнього процесу.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

13 години ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

3 дні ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

4 дні ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

7 днів ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

3 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago