facebook

У Януковича прокоментували чутки про загибель його дружини від вакцинації “Супутником V”

Померла Людмила Янукович – дружина колишнього президента України Віктора Януковича.

Цю інформацію, яку відразу підхопили ЗМІ, опублікував в Telegram політтехнолог і блогер Володимир Петров.

“Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю по суті беззлобну просту донецьку бабу, у якої в житті склалося все дуже добре для того, щоб спокійно вивозити все, що на неї звалилося”, – написав Петров.

Цікаво, що більше ніде про смерть дружини втікача президента не згадується. Але запит “людмила янукович померла” став одним з головних 23 січня.

А ось трохи пізніше український блогер і публіцист Катерина Золотарьова написала пост про нібито смерть Людмили Янукович.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Кажуть, не стало Людмили Янукович. Не знаю точно, чи правда це, але якщо так, то особисто мені її шкода. Проста українська жінка, донеччанка, мати і дружина. “Батя, я стараюсь” – ось в цьому вся вона. Нехитра і беззлобна. Поховала зовсім ще молодого і сильно улюбленого сина. Нещасна і змучена. Відкинута і віддана своїм невірним чоловіком і стала на рівному місці ворогом для своєї ж країни по його дурості і безглуздості. Нехай знайде там такий довгоочікуваний спокій”, – написала Золотарьова.

Що відомо про Людмилу зараз
Остання інформація, яка фігурувала про неї в мережі, свідчить, що Людмила проживала в окупованому Криму на віллі, яку нібито купив для неї Віктор Янукович. Сам колишній президент кинув дружину і пішов до коханки.

Про Людмилу Янукович відомо мало, оскільки вона завжди уникала уваги з боку преси, не давала інтерв’ю і публічних виступів.

Пізніше представник старшого сина Людмили Янукович – Олександра – сказав, що новина про смерть дружини президента-втікача неправдива.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...